16 Haziran 2014

Vodafone Hatalı Fatura Kesti

VMY Telekomünikasyon İletişim firmasından seri I, Sıra no 549*** faturası ile Samsung Galaxy Grand 9060 marka model telefonu faturama 24 ay taksitle yansıyacak şekilde taahhütlü 912 TL ye aldım. Tarafıma kesilen faturamın sehven 1261.00 TL tutarında fatura edildiği, aramızdaki sözleşmeye aykırı davranıldığı, müşteri temsilcisi ile 3 kez hatalı fatura bildirimde bulunmama, 2 kez mail atmama,1 kez genel müdürlüğü aramama rağmen henüz tarafıma dönüş yapılmadığı, mağduriyetime sebebiyet verildiği, psikolojimi bozduğu, hür türlü maddi ve manevi hukuki hakkım saklı kalmak üzere şikayetimi bildiririm.

Mustafa 347 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 23.06.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Mustafa17 Haziran 2014

    sayın vodafone yetkilisi sizin müşteri hizmetlerine 3 hafta önce 3 kez aynı konuyla ilgili başvuru yaptım 2 kezde mail attım kaydınız incelemeye alındı diyorlar ama sonuç yok 3 haftadır sizin sistemden kaynaklı sorunu çözemediniz yoksa ben müşteri hizmetlerinin numarasının 542 olduğunu biliyorum hatırlatmanıza gerek yok

  • Vodafone Temsilcisi17 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön