12 Nisan 2013 #1739119

Vodafone Hatalı Fatura / Haksız Kazanç!

28-31 Mart arasında yurt dışına çıkacağım için hattıma Vodafone Herşey Dahil Pasaport tanımlaması yaptım. Eğer yurtdışında olduğum sürede hattı kullanırsam ve bana ayrılan kotayı aşamazsam günlük 9, 90 TL / Gün olarak ücretlendirilecektim. Fakat yurtdışında hattı kullanmama gerek kalmadı ve geri döndük.


Şu an ay sonu faturama bakıyorum Yurt Dışında GPRS 22. 53 ilave edilmiş. Hattı kullanmadığıma çok emin olduğum için hemen detay faturaya baktım ve o tarihler arası bir kullanım yok. 542'yi aradım Vodafone kullanmasanız fatura etmez diyen çağrı merkezi çalışanınız ile karşılaştım. Zor bela ikna edip kayıt açtırdım. Belki bir çok insan hatalı fatura aldı ?

Özden 38 Okunma

Cevaplar

 • Özden17 Nisan 2013

  Soru : Şikayetvar ve kendi çağrı merkezi ile açtığımız kayıtlara bizde sorun yok sıkıntı sizde cevabı veren vodafone, neden btk üzerinden açtığım kayıta inceleme yaptık haklısınız fazla fatura kesmişiz iade edeceğiz cevabı verir :)

 • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili Herşey Dahil Pasaport opsiyonu kapsamında yurtdışında konuşma veya sms gönderimi yapılması durumunda gprs(internet)ücreti yansıdığı ve ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Özden14 Nisan 2013

  Sayfanızdaki iletişim formu ile paylaştıklarımıza cevap vermiyorsunuz. Telefon ile ilettiklerimize cevap vermiyorsunuz. BTK üzerinden şikayetlerimizi paylaşmamız gerektiğini düşünüyorum.

 • Vodafone Temsilcisi12 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön