15 Mart 2014

Vodafone Hatalı Fatura Gönderdi

Kırmızı pasaport tarifesi kullanıyorum. Diğer operatörlerle 2000 dk hakkım var. Faturada kullanılan dk 1020 dk gözükmesine rağmen dakikalarımı aştığım söyleniyor. 771 tl gibi anormal bir fatura geldi. Daha önce 2 defa aynı şeyi yaşadım ve düzeltme yaptılar, sistem hatası olduğunu söylediler. Bu sefer de hata olduğu aşikar. Daha önceki itirazımda hata olmadığını söylediler. Tekrar itiraz ettiğimde evet sistem hatasıymış dediler. Bu sefer 2. kez itiraz edeceğimi söylediğimde müşteri temsilcisi yine aynı cevabı alacaksınız ama dedi. Buradan gayet faturamın incelenmeyeceğine baştan karar verildiği belli oluyor ve 3. itiraz hakkım olmadığı söylenildi. Hatanın bir an önce düzeltilmesini istiyorum.

Aysun 66 Okunma

Cevaplar

  • Aysun31 Mart 2014

    Vodafone neden dakikalar bittiğinde sms ile bildirim yapmadın? Çok biliyorsun değil mi? BTK'nın sitesinde alınmış karar var bununla ilgili. Merak etme dava açıyorum, bir sen mi akıllısın?

  • Vodafone Temsilcisi17 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 14.03.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön