07 Ocak 2015

Vodafone Hatalı Cihaz Sattılar!

23 Aralık akşamı Vodafone Özşeker Grup'tan Huawei marka cihaz satın aldım. Alır almaz hatayı fark edip mağaza götürdüm. Mağaza müdür cihazı değiştirmeleri gerektiğini kabul etmesine rağmen, cihazı bana satan arkadaş değiştirmedi. Bunun üzerine bayinin bağlı bulunduğu Özşeker grubu aradım 48 saat içinde cihazı değiştirmeleri gerektiğini bayilerinin hata yaptığını kabul ettiler. Tekrar mağaza gittim, mağaza müdürü de hatalarını tekrar kabul etti ama bu öğlene kadar bana ne geri dönüş oldu ne de mağduriyetim giderildi. En son ben Özşeker Grup'u arayıp sorduğumda ise cihazınız 48 saati geçtiği için 2.el cihaz konumuna düşmüştür. Bu yüzden bir şey yapamıyoruz diye dönüş yaptılar.

Barkın 1.193 Okunma

Cevaplar

  • Barkın04 Mayıs 2015

    Hala şikayetim bayi tarafından çözülemedi. Tarafıma bozuk telefon satılmasına rağmen bayi faturam ve kutumu bulamadığım için telefonumu değiştirmiyor. 3 aydır bayiden cevap bekliyorum. Arıyorum soracağız size döneceğiz diyorlar. 9 Yıldır Vodafone müşterisiyim ilk kez sizden telefon aldım ama bozuk sattınız. Herkese, her platformda sizden uzak durmalarını söylüyorum. Hakkımıda helal etmiyorum size!

  • Vodafone Temsilcisi14 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön