29 Ocak 2014 #2264224

Vodafone Hat Transferim 7 Gün İçinde Tamamlanacakmış!

Vodafone'a geçmek için 24 Ocak Cuma günü başvurdum. Bugün itibariyle hala hattım aktif hale geçmedi. Biraz önce 4440542'den bir görevli ile görüştüm. Hattımın 31 Ocak'ta aktif hale geleceğini söyledi. Yasal sürenin 6 gün olduğunu iletti. Carrefour Erenköy'deki şubenizdeki yetkili ise bu sürenin 5 gün olduğunu söylemişti ve hattımı transfer etme konusunda beni ikna etmek için sürenin uygulamada daha da kısa süreceğini söylemişti. Ama kaydım 25 Ocak'ta açılmış ve 31 Ocak'a kadar beklemek zorundayım. Şimdiden kararımı sorgulamaya başladım.


Bu durumu sosyal medyada da paylaşacağım. Çünkü benim için bir hayal kırıklığı...

Fatih 75 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Fatih01 Şubat 2014

  Kesinlikle Vodafone'nu tavsiye etmem. Sosyal medyada bağlantıda olduğum arkadaşlarıma da yaşadığım bu kötü tecrübeyi iletiyorum.

 • Fatih01 Şubat 2014

  Şikayetim sonrasında 31 Ocak cuma günü beni Vodafone Erenköy Carrefour bayisinden bir yetkili aradı ve hattımın 2 Şubatta açılabileceğini söylediler. 24 Şubat Cuma günü başvurumu yaptığımı ve 9 gün sonra hattımın bağlanmasını kabul etmeyeceğimi söyledim. Yapabilecekleri bir şey olmadığını söyleyince hat değiştirme başvurumu 31 Ocak itibariyle iptal ettirdim. Bu hizmet ve satış sonrası servis anlayışı ile Vodafone Türkiye başarılı olması mümkün değil. Fatih Yılmazer

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön