19 Eylül 2013 #2019444

Vodafone Hat Taşırken Eksik Bilgi Veriyor!

Adana Gözde iletişim kurum görevlisi mevcut Turkcell hatlarımızı Vodafone kurumsal hatlara taşıma konusunda bize sunum yapıldı. 6 adet numaramızı kurumsal hat olarak taşıma yaptık.


Gelen kurum görevlisi bize aylık 750 dk konuşma ilk 3 ay 12. 000 sms 3 aydan sonra her yöne 2000 sms olarak paket hazırlamıştı. 26 TL KDV dahil olarak söylendi. Güvendik attık imzaları hatları taşıdık.


Şimdi ise biz 3 ay sonra sms paketi kökten iptal olacak demiştik diyorlar. 1 numaramıza sms ücreti 700 TL diğer hatta ise 350 TL fatura geldi.

Aşkın 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2013-08-07 08:07 tarihinde tarafınıza gönderilmiş sms : "DEGERLI IS ORTAGIMIZ, 3 FATURA DONEM UCRETSIZ OLARAK YARARLANDIGINIZ HER YONE MAKSI SMS PAKETI KULLANIM HAKKINIZ SONA ERMISTIR. VODAFONE ICI 10.000 SMS, DIGER YONLERE 2.000 SMS?E AYDA 11TL ODEYEREK AVANTAJLI MESAJLASMAYA DEVAM EDEBILIRSIN" şeklindedir. Ancak tarafınızdan sms kullanımına devam edilmiş olması sebebi ile ücretlendirildiğinizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön