20 Ocak 2014 #2244752

Vodafone Hat Taşımamı Engellemek İçin 1 Aydır Bilgilerimi Güncellemiyor!

1997 yılında Telsim çıktığından beri kullandığım hattımı 22.12.2013 tarihinde başka operatöre taşımak için başvuruda bulundum.28 Aralık tarihinde geçmek istediğim operatörden bana "Numara taşıma talebiniz baba adı uyuşmadığı için mevcut operatörünüz tarafından reddedilmiştir" olarak mesaj geldi.


Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda sistemdeki bilgilerimin bir bayiye giderek güncellenmesi gerektiğini ilettiler. 28 Aralık tarihinde Taksim cep merkezine kimlik fotokopimi vererek kayıt açtırdım.


19.01.2014 tarihine kadar 3 kez cep merkezi ve 3-4 kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen kimlik bilgilerim hala güncellenmemiş ve bana ekstra fatura ödetiyorlar.

Hakan 87 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön