08 Eylül 2014

Vodafone Hat Taşımada Sorun Çıktı!

Başka bir operatörde olan hatlarımı taşımak istediler. Yarısını taşıdılar yarısını taşımadılar. Taşıdıkları hatlar aramıyor, bazı hatlar sim kartı yanlış. Acenta ilgilenmiyor. Müşteri temsilcisi inceliyoruz acentayı diyor. Acenta ilgili arkadaşlar bakıyor diyor. Hatları taşıyan kişi telefonlara çıkmıyor. Bütün bunları bilen kurumsalım diye geçinen Vodafone hala inceliyorum diyor. Daha alo demeden hemen taahhüt bozma cezaları çıkıyor ortaya. Bizim mağduriyetten bahseden yok.

Alirıza 192 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi15 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 15.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Alirıza12 Eylül 2014

  Daha kimse zahmet edipte aramadı bile bırakın çözüm üretmeyi.Bende hatları başka operatöre taşıma kararı aldım

 • Alirıza08 Eylül 2014

  542 numaralı müşteri hizmetlerinizde ilgilenmiyor zaten. Hemde ücretli bir müşteri hizmetleri olmaz

 • Vodafone Temsilcisi08 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön