01 Nisan 2013 #1717685

Vodafone Hat Taşımada Hediye 500 Sms Verilecek Denildi!

0554415**** Numaralı hattımı yaklaşık 2 ay önce İZMİR KARŞIYAKA (RASKA) abone merkezine giderek Vodafone ye taşımak istedim.Görevli kişi Her yöne 500 Dakika 23 TL kampanyasının bulunduğunu belirtti ve bana uygun geldi. Extradan hat taşıma işlemi yaptığım için 90 gün geçerli olmak üzere hattınıza 500 Sms yüklenecektir denildi.


Hatta ben sms paketi yapmak istediğimi söyleyince 90günlük hediye sms iniz bitsin sonra yaparsınız denildi.Bizde Vodafone ye geçirdiğimiz hattımızı kullanmaya başladık.Bu ay 74,45TL geldiğini gördüm detaylara bakınca her gönderdiğim sms ten 0,34 TL ücret kesildiğini gördüm.Abone merkezi yanlış bilgilendirme yaptığından dolayı mağdur durumdayım.Fatura fazlamın iadesini istiyorum.

Can 39 Okunma

Cevaplar

  • Can03 Nisan 2013

    Daha öncede şikayetimde belirttiğim gibi İZMİR RASKA (KARŞIYAKA) abone merkezinden vodafone ye geçiş yaptım fakat abone merkezi bana geçişten dolayı ücretsiz 90 gün süreliğine 500 sms yükleneceğini belirtti. Ben bilmiyormuyum sms paketi yapmadan mesaj atılmıyacağını. Yanlış bilgilendirmeden dolayı 74. 45 TL lik fatura geldi. Abone merkezinden şikayetçiyim ve düzeltilmesini istiyorum. Düzelmediği sürece faturamı ödemicem ve Tüketici mahkemesine kadar hem abone merkezini hem vodafone yi şikayet edicem. Abone merkezindeki bir çalışanın yanlış bilgi vermesinden dolayı 74. 45 TL fatura ödemem ben.

  • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında,faturasız hattan faturalı hatta geçiş sağlandığında promosyonun eklendiği bilgisinin aktarıldığı belirtilmiş olup,fatura tutarınızda sorun bulunmadığı ve müdahale edilemeyeceği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön