07 Mart 2014
Yorum Yap
#2334227

Vodafone Hat Taşıma Yaptım, Tarifem İstediğim Gibi Değil!

02.03.2014 tarihinde hattımı Vodafone GSM operatörüne hat taşıma yaptım. Hepsi bir arada duble internet tarifesini istedim. Gerekli belgeleri hazırlayarak gerekli yerlere imza attım ve 6-7 gün içinde hat taşıma gerçekleşecektir dedi ve yapılan hiçbir işlemden elimde bulunacak bir kağıt belge verilmedi. 07.03.2014 tarihinde hattım Vodafone'a taşındı ve tarifem cebine göre tarife olarak gözüküyor. Bununla ilgili gerekli özeni göstermenizi rica ediyorum.

Serhat 85 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi07 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler