28 Ocak 2014 #2261335

Vodafone Hat Taşıma Süresini 20 Gün Dondurmadı!

Vodafone'a geçmek istedim. Dün itibari ile bilgilerimi verdim bayiye. Yalnız eşimde A**** olduğu için onun taahhüdü 22'sinde bitiyormuş. Benim bundan haberim yoktu. Eşimle sınırsız konuşabiliyorduk. Şimdi biz 20 gün boyunca konuşamayacağız yada pahalıya konuşacağız. 20 gün sonunda eşimde Vodafone'a geçmeyi düşünüyor. Sizden isteğim eşimin taahhüdü bitene kadar bu geçişimi dondurmak istiyorum. Dondurmazsanız bende iptal edeceğim.Ben size kendi isteğimle geliyorum. Lütfen bana zorluk çıkartmayın. Anlayışlı olun lütfen!

Sinan 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön