20 Ekim 2014

Vodafone Hat Taşıma Sonucu Paket İçeriği Sorunu!

Bugün 01.40 sırasında T** Vodafone'a geçtim. Esnek tarife üstünden geçtim. Bu sabah uyanınca bayinin dediği gibi kontör yüklemeden esnek mesaj, esnek internet yazıp 7000'e gönderdim bana gelen mesaj "değerli müşterimiz, hatalı mesaj gönderdiniz. 7000'i ücretsiz arayarak bir çok işleminizi yapabilir veya www.vodafone.com.tr 'yi ziyaret edebilirsiniz. " mesajı geldi. 20'den fazla denememe rağmen gene aynı mesaj geldi.


Bunun üzerine 30 tl kontör yükledim ve standart esnek tarifeye geldi herhangi bir internet ya da sms esnetilmemiş, bu hatanın düzeltilmesini istiyorum, daha 12 saat dolmadan böyle bir hata sizin gibi büyük bir firmaya yakışmıyor..

Şahin 186 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-10-22 11:25:17 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön