03 Nisan 2013 #1723167

Vodafone Hat Taşıma Sonrası Kara Listeye Alınmışım!

29. 03. 2013 tarihinde hattımı Vodafone Freezone gel kampanyası için taşıdım. 29 unda geçiş geçiş gerçekleştikten sonra gerekli kısa sms leri hem kendim hem cep shop hemde müşteri hizmetleri kanalıyla attık ama hata verdi.


Müşteri hizmetleri hatanın kara listede olmamdan kaynaklandığını ama borcum olmadığı halde neden kara listede olduğuma açıklık getiremediler incelenmek üzere 6 gündür bekliyorum her aradığımda kayıt oluşturuyorlar ama kimse sorunun neyden kaynaklandığını veya ne zaman çözüme kavuşacağını söylemiyor.


3 ay içerisinde hattımı tekrar taşıyamayacağım için Vodafone kullanmak zorundayım. Kaç gün oldu bu nasıl bir mağduriyettir nasıl bir hizmettir anlayabilmiş değilim.

Hakan 79 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gerekli düzenlemelerin yapıldığı ve sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön