13 Şubat 2014 #2292154

Vodafone Hat Taşıma Sonrası Fatura Çıkardı!

Ben iki senelik Vodafone abonesiyken 01.01.2014 tarihinde geçiş yaptım ama Vodafone bana ocak ayının son faturasını ödemeye gittiğimde Sivas Seda Vodafone bayisinde benim başka faturam olduğunu ve Vodafone'la ilişkim kaldı mı sorusunu sorduğumda herhangi bir ilişkiniz kalmamıştır denildi ama tekrardan fatura çıkararak bunu ödemem gerektiği söylendi.


Müşteri temsilcisiyle görüştüğümüzde sistemlerinde sorun olduğu ve önceki dökümlerin yollanmasında biraz zaman alacağı söylendi. Bende gerekli hukuki hakkımı kullanmadan önce buraya şikayetim olduğunu arz etmek istedim.

Doğukan 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön