21 Ocak 2014 #2248500

Vodafone Hat Taşıma Sonrası Fatura Çıkardı!

14 Aralık 2013 tarihinde ulusal kanallardaki 49 liralık Red tarifesinin reklam kampanyasına kanarak Turkcell'li olan hattımı Vodafone'a taşımak için gerekli onayı verip işlemleri yaptırdım ve Vodafone'a geçtim. Ay sonu geldiğinde faturamın 49 lira olmasını beklerken 63,20 liralık bir faturayla karşılaştım, şaşırdım. Çünkü benim anlaşmam 49 liraydı müşteri hizmetlerine sebebini sorduğumda şebeke değişikliğimin yapıldığını fakat söz verdiklerini tarifeye geçişin onaylanmadığı gibi çok komik bir cevap verdi. Bu sıkıntımın çözülmesini istiyorum.

Serdar 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön