Vodafone Hat Taşıma Kara Liste Sorunu!

Bilal Bilal5 gün önce

Burası Türkiye şirketi Vodafone... Kendi adıma kayıtlı olan ve bir ara kullanmadığım bir telefon hattım bilgim dışında Vodafone taşınmış. Nasıl oldu anlamadım. Numaramın kapanmaması için düzenli olarak hattıma para yüklemesi yaptım.

 Bu konu ile ilgili Vodafone şirketiyle resmi olan yazışmaların neticesinde hattımı kimliğim ile birlikte bir Vodafone bayiinden yeni sözleşme imzaladıktan sonra açılacağını bana yeni bir sim verileceğini söyleyen cevap verdiler. Ancak ben Isparta'da birçok Vodafone bayiine gitsem de sonuç olarak hattım açılamadı. 

Bende o numaramı t---ye taşıdıktan sonra kullanıma açtırabildim. Daha sonra çocuğumun kullandığı numarayı Vodafone taşımak istedim. Ama Vodafone beni  kara listeye almış taşıyamıyorum. Gerekçesi ise yıllar önce aran kazan tarifesinde çok aranmışım çok kazanmışım bayi öyle dedi. Vesselam kara listede olduğum için hattını Vodafone taşıyamıyorum. 

Şimdi gelelim burası Türkiye denilecek sorulara. Benim hattım bilgim dışında t** t*** da bilgi sahibi olduğu halde sessiz kalıyor. Vodafone şirketi bayisini korumak için taşıma işleminin gerçekleştirildiği bayisini gizliyor. Ne yapıyor beni  kara listeye alıyor. Yani benim numaramı benim dışımda herkes istediği yere taşıyor ben kendi adıma kayıtlı numaramı taşıyamıyorum. Bu nasıl bir hizmet anlayışı Vodafone. 

Müşteri hizmetlerini arıyorum sonuç alamıyorum. Borçtan dolayı kara listeye alınmadığımı bayiniz ve müşteri hizmetleri temsilciniz söylüyor. Bunun sebebini açıkla sayın Vodafone... Bu sizinde başınıza gelebilir dikkatli olalım lütfen...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler