30 Ağustos 2014

Vodafone Hat Taşıma İşlemini Yapmadı

22.08.2014 tarihinde Pttcell hattımdan Vodafone'a numara taşımak için başvuruda bulundum. Geçiş işlemlerinin gerçekleşmesi için resmi internet sitesinde belirtilen azami 6 günlük süre doldu. Ayrıca belirtilen süre içerisinde hat taşıma işleminin gerçekleşmemesi, Pttcell hattımın fatura kesim tarihinin gelerek yeni bir faturanın daha kesilmesine yol açtı.


Konuyla ilgili her türlü mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Önceki şikayetimde vodafone bana ulaşılamadığı ve görüşme sağlanamadı diye yazıp şikayeti kapatmış. 0542 542 0000 nolu telefon numarasından 29.08.2014 saat 19:39'da arandım.Telefonu açar açmaz telefonu yüzüme kapattılar. Vodafone nasıl yalancı bir firmaysa artık. Kanıtı resimde.

Akın 229 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 01.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön