16 Eylül 2013 #2014562

Vodafone Hat Taşıma İşlemini Gerçekleştiremedi!

Bugün başıma gelen olaya inanamıyorum. Bugün hat değişimi için İstanbul Kozyatağı Carrefour içindeki Vodafone bayine gittim. Çalışan personele hat taşıma yapmak istediğimi 39 TL 750 dk her yöne 500 sms 500 mb internet paketini istiyorum dedim . Bana bu paketin olmadığını söylediler saat 19:05'di .


Sonra kendilerini televizyon reklamını gösterdim tamam dediler . Sonrasında nüfus kağıdımın fotokopisini ve fatura nüshasını aldılar. İnanın arkadaşlar saat 19:55 oldu ve benim işlemimi yapamadılar. Ve bana taahhüt sonra verirsiniz ne olacak dediler. Kanıt olsun diye yazıyorum Seri no 899***9300510****2 mnt aktivasyon numarası ile işlemi yapamadılar. Bu mu müşteriye verilen değer?

Mehmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetinize konu olan Vodafone cep merkezimizin ünvanını iletmeniz durumunda hizmet kalitesi kapsamında şirket prosedürlerine göre gerekli işleyişlerin uygulanacağını belirtmek isteriz.Zaman ayırıp ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön