02 Mayıs 2013 #1774367

Vodafone Hat Taşıma İşlemi Yapamıyorum!

0546638**** numaralı Avea kullanıcısıyım. Hattımı Vodafone taşımak için Vodafone bayisinden kayıt yaptırdım. Hattım 10 gün boyunca açılmadığından tekrar bayiye başvurdum. Fakat benim başvuru evrağım üzerine kara liste yazıp kenara kaldırmışlar. Bende benim borcum yok dedikten sonra inceleme yaptılar borcumun olmadığını gördüler.


Merkeze mail atıp 2 gün içinde sonuçlanır bilgisini verdiler. 2 gün sonra herhangi bir değişiklik olmadığından tekrar bayiye gittim. Bana müşteri hizmetlerini arayabilirsin bilgisini verdiler. Müşteri hizmetleri 15 gün sürer dedi. bayi borcum olmadığını gördüğü halde bu işlem neden bu kadar sürüyor. Benim kayıt olduğum kampanya ay sonunda bitiyor.

Emrah 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın E***** D**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde gerekli müdahalenin sağlandığı ve hattınızın taşıma işleminin gerçekleştirilebilmesi için Vodafone cep merkezine müracat edebileceğiniz bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön