09 Nisan 2013 #1733392

Vodafone Hat Taşıma!

Kısa süre önce Avea olan hattımı faturasız Vodafone Freezone özgür komple (1 gb internet, 1000 sms, 500 dk) ya taşımak için başvuruda bulundum. Bana yardımcı olan Vodafone yetkilisi bana vermiş olduğu yeni sim kart zarfının üzerine tarife bilgilerini yazmış olmasına , defalarca tarifeyi tekrarlamasına ve benim de defalarca telefonla arayıp bildirmeme rağmen benim hattımı faturalı hesabını bilen 500 tarifesine geçirmiş.


Benim geçmek istediğim tarife 17 nisan 2013 tarihinde bitiyor. şimdi tekrardan benim hattımı başka bir operatöre taşıyıp sonra tekrar Freezone a taşıyabileceğini söyledi. Peki ya benim bu ay ki faturam geldiğinde kim ödeyecek? 2 haftadır heyecanla beklediğim tarifeye geçemedim.

Mustafa 60 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa11 Nisan 2013

    Çünkü hat işlemini yapan arkadaş bu sorunu çözeceğini fakat benim vodafone müşteri hizmetlerini arayıp şikayetimin geri alınması gerektiğini söyledi. ben de şikayetimi sildirdim. şu an halen hattımın üzerinde yapılmış yanlışlığın düzeltilmesini bekliyorum. Umarım kısa sürede bu yanlışlık çözülür. vodafone a yakışmayacak bir durum olduğu aşikardır. nisan 17 2013 te geçmek istediğim tarifenin kampanyası bitmekte bu tarihe kadar bana yardımcı olmanız gerekiyor.

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,544819****numaralı hattınız üzerinde oluşturulan şikayet bildiriminiz incelendiğinde şikayetinizden vazgeçmiş olmanız nedeni ile inceleme başlatılamamıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön