25 Aralık 2013

Vodafone Hat Taşıdıktan Sonrası 3 Fatura Gönderdi!

Bundan yaklaşık 1,5 yıl önce Vodafone faturalı hat kullanmaktaydım. Avea'ya geçiş yaptım yaptıktan sonra üstüne üç fatura geldi. Müşteri hizmetlerini arayıp itiraz ettim. Bir hafta içinde dönüş yapacaklarını söylediler ama dönmediler bir kere daha aradım yine dönüş yapmadılar. İtirazımı kaale almadılar. Ondan sonra avukata verdiler 285 tl ödedim. Garanti Bankası'na avukat masrafıyla. Garanti Bankası'yla görüştüm son kuruşuna kadar ödedim. Ondan sonraki ayda 16 tl'lik faiz tutarı diye bir fatura geldi. Ben çok mağdur oldum. Bu konuda gereğinin yapılmasını ödediğim paraların iadesini rica ediyorum.

Ebru 69 Okunma

Cevaplar

  • Ebru25 Temmuz 2014

    Vadafone tarafından tarafıma hiçbir dönüş olmamıştır.

  • Vodafone Temsilcisi03 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 30.12.2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön