17 Ocak #10024535

Vodafone Hat Kullanıyorum Çekmiyor

Vodafone hattını kullanıyorum. İstanbul'da evimde ve çevremde sinyal yok olursa da 1 diş olarak çekiyor. Bu durumu kanıtlayabilirim. Cama yaklaşmak gibi şeylerde fayda etmiyor. 3G değil 2G bile çekmiyor. Bu durumdan şikayetçiyim. Taahhüdün acil bir şekilde iptalini talep ediyorum. Hizmet alamadığım bir şeye para ödemek istemiyorum.

Bahar 661 Okunma

Cevaplar

  • Bahar14 Şubat

    1 yıllık sözleşmemi bugün itibari ile iptal ettirip başka bir operatöre geçeceğim. 3 diş çekse bile hat kopuyor. İzlanda dan Türkiye ye kadar sektörde etkin bir firma olan Vodafone'a bu ilgisizlik hiç yakışmıyor. 4-5 kere şikayet etmeme rağmen sadece bekleyin deniyor. Hiçbir gelişme yok. Tahhütü iptal ettirip başka bir operatöre geçeceğim. Bimcell bile daha iyi çekiyor. Ben bu kadar şikayet bildiriyorum, kullanamadığımı sizde görüp söylüyorsunuz şebekenin çekmediğini buna istinaden cayma bedelinin iptalini talep ediyorum. Sizinde bunu benim hakkım olduğunu ve jest yapmanızı rica ediyorum. Bunu benim hakkım.

  • Bahar23 Ocak

    Hala bir geri dönüş olmadı bugün BİMER i arıyorum.

  • Bahar18 Ocak

    Merhaba, bu konu hakkında Vodafone 1 yıldır ilettiğim 3.şikayet ve sorunumla ilgilenilmiyor. Vodafone hattına numara taşıdım fakat çekmiyor. 1 diş çekiyor veya hiç çekmiyor servis yok deniyor. Bu şikayetimde de geri dönüş olmazsa BİMER 'e şikayette bulunacağım. Taahhüdüm acilen iptal edilmesi lazım çünkü kullanamıyorum

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön