15 Temmuz 2014

Vodafone Hat Kopuyor

İstanbul'da Avcıların Gümüşpala Mahallesinde oturuyorum,
özellikle Rafet baba sokak ve civarında adam gibi telefon görüşmesi yapılamıyor. ya hat kopuyor yada hiç çekmiyor. bununla "acilen" ilgilenilmesi lazım.

Arda 1.892 Okunma

Cevaplar

 • Arda20 Temmuz 2014

  öncelikle şikayetime önceden hazırlanmış inceleniyor metniyle cevap verdiler, sonra bir gün,bir kereliğine aradılar ve size ulaşamadık, lütfen vodafone müşteri hizmetlerini arayıp şikayetle ilgili konuşun , hattın ücreti şu kadar tarzında bir cevap aldım, ettiğim şikayet için bile ücret istiyorlar kısaca.taahhütüm bitsin,bir daha asla böyle ucuz bir firmayla çalışmam.

 • Arda17 Temmuz 2014

  2 dakika telefona bakamamak ve bunun üzerine sorun çözülebilecek mi belli olmayan bir geri dönüş için 40 küsür kuruş talep eden bir firmaymış demekki vodafone, sırf bu cevap bile bir şikayet sebebi olduğunun farkındasınızdır umarım

 • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 17.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Vodafone Temsilcisi15 Temmuz 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön