22 Ocak 2014 #2248905

Vodafone Hat Kısıtlama Servisini Açamıyorum

Ben (hat benim üzerime olmayan) 2-3 yıldır Vodafone kullanıcısıyım.
''http://www.vodafone.com.tr/Servisler/online-self-servis.php'' bu adres üzerinden hat kısıtlama servisini yanlışlıkla kapattım. Yeniden açmak için internetten araştırdım. Fakat hat kimin üzerine ise onun talep etmesi gerekiyormuş. Lütfen bu sorunuma bir çözüm yolu bulun.


Hattın asıl sahibi burada oturmuyor. Otursa hemen diyeceğim de burada değil. Arama yapamıyorum. Acil bir şey olsa ''numaranız bu tür aramalara kapalıdır. Lütfen müşteri hizmetlerini arayınız.'' diyor.
Eğer (gerekirse) lütfen beni bu numaradan arayınız: 0538679****.

Berat 1.177 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Berat22 Ocak 2014

    Biraz önce bu telefondan 542 aradım fakat ona da ''Numaranız bu tür aramalara kapalıdır.Lütfen Müşteri Hizmetlerini arayınız.'' diyor.Fakat arayamıyorum.Bu nasıl iş böyle ...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön