09 Aralık 2013

Vodafone Hat Kapatırken Zorluk Çıkarıyor!

Hattımın daha önce data bağlantısı yavaşlığını, konuşma kesilmesini müşteri hizmetlerine bildirirken bir tanesi tarafından "müşteri de biraz akıllı olacak anlayacak" tarzından bir şey duydum. Web sitesinden yazdım, biz ilgileniriz dediler. Ne bir özür ne başka bir şey geçenlerde hattımı kapatmak için aradım çok uğraştım kapatana kadar gittim imzayı da attım artık şu hattı kapatır mısınız ? 68 plaka kodlu Aksaray ili Sevilay Vodafone merkezinde hat kapama kağıdıma kapama nedeni:diğer, irtibat numarasına da rastgele bir numara yazdılar düzeltmelerini istedim düzeltemeyiz dediler Siz genel merkezde zannediyorsunuz herkes diğer diye hat kapatıyor. Lütfen mağduriyetimi giderin.

Gökhan 79 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan28 Ocak 2014

    Hiç yardımcı olmadınız.

  • Vodafone Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön