13 Şubat 2014 #2293317

Vodafone Hat Kapandıktan Sonra Ekstra Fatura Çıkardı

11/01/2013 tarihinde 1 sene sözleşmeli olarak kullanmaya başladığım Vodafone cep avantaj paketini 20/01/2014 tarihinde son faturamı ödeyerek kapatmış bulunmaktayım. (Sms ve 250 mb internet paketim de dahil) Kapamadan önce 20/01/2014 tarihinde son fatura ödememi yapmış olduğum halde 13/02/2014 tarihinde yani bugün tarafıma 197,30 tl fatura kesildiğini öğreniyorum. Bu nasıl bir sistemdir, Allah aşkınıza. Çıkarmış olduğunuz bu fatura bedeli neye istinaden nasıl çıkartabiliyorsunuz. Müşteri memnuniyeti denilen söz sizin lugatınız da çalışma prensibinizde pek mevcut değil anladığım kadarıyla. Tarafınızca yapılan bu fırsatçılığı telafi etmenizi umut ederim. Telefon ile dönüş rica ediyorum.

Beriman 140 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Beriman17 Şubat 2014

    Şikayetim çözümlenebilmiş mi siz benden değerlendirme bekliyorsunuz anlayamadım.Size şikayette bulunduğum süreçten beri neyi değiştirdiniz neyi çözümlediniz ki ben çözüm sürecinizi değerlendireyim.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön