10 Eylül 2013 #2004621

Vodafone Hat İptalinde Taahhüt Bedelini Alıyor!

29.08.2013 tarihinde Vodafone'den bir data hattı aldım 6 GB kotalı modemi 12 taahhütlü olarak 30.08.2013 tarihinde 6 GB tamamen bittiğini gördüm. Hemen müşteri hizmetlerini aradım 31.08.2013 tarihinde aramaya tenezzül bile etmeden data hattına SMS ile 6 GB kullandığımı belirten bir mesaj attılar.


Tüketici hakkı olarak 7 gün geçmeden iade etmek istedim aldığım cevap vodafone cep merkezlerinden yapabilirim oldu ama oraya gittiğimde hattı iptal edersem 12 aylık ücretleri ödeyeceğim iletildi ve hat sahibinin gelmesi istendi ama hattı alırken hat sahibi istenmedi. Hattı ben aldım sadece kimlik fotokopisi ile imza bile yok bu işleyişi de anlamadım.

Mustafa 131 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa03 Kasım 2013

    kesinlikle tercih etmem çünkü karşınızda muhattap alcak kimse yok buraya yazıyorlar ararıyoz arkası yok sorunu çözmekmi istiyorlar irtibat numarasından arasınlar en azından muhattab kimse o arasın

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, iletişim bilgilerinde yer alan numara için Vodafone aboneliği tespit edilememiştir. Gerekli kontrollerin sağlanabilmesi adına sorun yaşanan Vodafone GSM numara bilgisini iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön