24 Haziran 2014

Vodafone Hat İptali Yapılmıyor

Ben 14.07.2012 tarihinde Vodafone'dan vodem aldım. Yaklaşık 3-4 ay sonra bu hattın iptali için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerinden çıkan bay arkadaş iptal işlemi yapacağını ancak taahhütüm olduğu için ceza ödemem gerektiğini söyledi bende kabul ettim. Ve o dönemde yaklaşık 200 TL civarında bir ceza ödedim.


Ancak bu hattım bugün öğrendiğim kadarı ile iptal edilmemiş sadece dondurulmuş ve yaklaşık olarak 18-20 aydır sürekli olarak 4 TL civarı bir vergi kesiliyormuş kredi kartımdan. En son nasıl olmuş kesememişler bana aps ile borç bildiriminde bulundular. Ben bugün tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Telefona cevap veren bayan iptal için bayiye başvurmamı söyledi. Gittim başvurumu almadılar.

Mehmet 281 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 01.07.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön