09 Eylül 2013 #2002016

Vodafone Hat İptali Sonrası Tarifenin Üstünde Fatura Kesiyor!

Vodafone hattımı kampanyalı paketim bittikten sonra başka bir pakete dahil ettiği için hattımı iptal ettirdim. Aylık ödemesi 45-TL olan paketi 5 gün içinde iptal ettirmeme rağmen tarife bedelini ödemem bir yana 106-TL toplam ödeme çıkardılar. Çağrı merkezi böyle olması gerekiyor diye ezberlediği lafları söylüyor. Detay bilgisi alamadığım gibi bundan sonra fatura kesecekler mi diye ödeme yapmadım. Hayretler içerisinde gelişmeleri bekliyorum.

Emrah 75 Okunma

Cevaplar

  • Emrah17 Aralık 2013

    tarih - 17.12.2013 ne arayan ne soran.. yazılan şikayetlere kopyala yapıştır cevaplar.. Zaten artık bir cevapta beklemiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın E****** Ç****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini, hattınız ile ilgili ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön