28 Ağustos 2013 #1980723

Vodafone Hat İptali Sonrası Fatura Çıkardı!

Şubat 2013 tarihinde Vodafone hattı iptal ettirdim. Mart 2013 de son ödeme tarihli 80 TL'lik fatura çıkmış. Ancak faturadan haberdar olmadığım ödeme yapmadım. 18 Ağustos tarihinde diğer hattımla ilgili tarife değişikliği yapmak istediğim zaman böyle bir fatura olduğunu öğrendim. Ödeme yapmak istediğimde yasal takipte olduğu söylendi. Bu durumda avukat bilgisini istedim.


Ancak avukat atanmadığını söylediler. Yasal takipte olan bir hat ile ilgili olarak 18 Ağustos'tan beri avukat bilgisi beklemekteyim ki borcumu ödeyip tarife değişikliği yapabileyim. Ancak ne 80 TL'yi tahsil ediyorlar ne de avukat bilgisi veriyorlar. Yani aslında takibe girmemiş bir faturayı 10 gündür takibe sokmaya çalışıyorlar.

Deniz 71 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 12.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Deniz29 Ağustos 2013

    sizlerin kısa süre anlayışınızı bilemiyorum ancak gün itibariyle şikayet kaydı oluşturulalı tam 11 gün oldu. daha ne kadar beklemem gerekli? neden yasal takibe girmemiş borcu zorla yasal takibe sokmaya çalışıyorsunuz? madem yasal takibe girdi neden avukat bilgisini benimle paylaşmayıp faiz işlemesine sebep oluyorsunuz? nasıl bir hizmet anlayışına sahipsiniz? yasal takibe girdiğini söylediğiniz borçla ilgili olarak 11 gündür nasıl avukat bilgisi veremezsiniz? yoksa amaç aslında yasal takibe girmemiş olan borcu zaman kaybettirmek suretiyle zorla yasal takibe mi sokmaya çalışıyorsunuz?

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön