04 Şubat 2014
Yorum Yap
#2276034

Vodafone Hat İptali için Oyalayıp Durdu!

Telefon ile Vodafone hattımı kapattığım halde şubeye imza atmanız gerekiyor diye beni salladınız yetmedi oraya gidip imzalı dilekçemi verdim yine sallamadınız fatura tarihi ne zaman geçti o zaman arayıp iptal ettiğinizi bir fatura daha çıkarılacağını söylediniz. Ekim ayında sözleşmesi biten hattımı bu günlere kadar oyaladınız. 2 tane standart yorum yapıyorsunuz. Ne bu dünyada ne öbür dünyada sizlere hakkımı helal etmiyorum.Şimdiden alta yapacağınız bildirimleriniz titizlikle incelenecektir yorumunuz için şimdiden teşekkürler. Hiç zahmet etmeyin kurtuldum şükür!

Levent 72 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler