06 Mayıs 2013 #1779597

Vodafone Hat İptali!

Ben karşılıklı sözleşme imzalamadığım halde hattan çıktım arkamdan 245 liralık fatura gönderdiler. müşteri hizmetlerini aradım. bana bir yanlışlık var merkezin düzeltmesi için şikayet tutanağı düzenledikleri söylediler. Merkez bana mesaj atmış bir sonraki gün sorun yok diye. arama lütfunu bile göstermemişler.


Bakın ben diyorum bir şey imzalamadım zaten hattın aylık gideri 45 lira şurada temmuza ne kalmış. ben hatta kalır bu cezayı yemem o zaman neden çıkayım? Bizim ülkemizde bunu yaparlar kanun kural yok ama hadi yurtdışında yapsınlar ama ben genede tüketici haklarına şikayet edeceğim.

İlhan 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz; Tarafımıza iletmiş olduğunuz mailinize istinaden gerekli incelemenin yapılabilmesi için; Adres bilgisi belirtilmiş olan ve elyazısı ile yazılmış 3 imzalı itiraz dilekçesi ile TC kimlik no bulunan kimlik fotokopisi durumu anlatır dilekçenin 0212 3675000 nolu fax numarasına gönderilmesini rica ederiz. Dilekçe sonunda atılan imzanın yan yana 3 adet olması gerekmektedir. Konu ile ilgili gerekli inceleme evrakların tarafımıza ulaşması ile birlikte başlayacak olup, inceleme sonucu hakkında ilgili birim tarafından tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön