24 Kasım 2014

Vodafone Hat İptali

03.09.2014 tarihinde vodem hattımın kapatılması ve tabletle İnternet kampanyasına geçmek için Beşiktaş Vodafone şubesine talepte bulundum. 16.11.2014 tarihinde Vodafone müşteri hizmetleri tarafından arandım ve hattın kapatılmadığını, 3 aylık borç gözüktüğünü ve borcu ödemediğim takdirde icra takibinin başlatılacağı öğrendim.

19.11.2014 tarihinde Vodafone Beşiktaş şubesine gidebildim. Müşteri hizmetleriyle görüşmemi takibinde genel merkez tarafından aranacağım ve hattın kapatılacağı söylendi. Müşteri hizmetlerine durumumu anlattığımda almadığım hizmetin parasını ödemediğim takdirde hattımın kapatılamayacağını ve 15 gün içinde genel merkezden aranacağım söylendi ancak Genel merkezden aranmadım.

Tuba 556 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Kasım 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 25.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi24 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön