26 Ağustos 2014

Vodafone Hat İptali!

Sadece şubat ayında kullanılan 0549***916 nolu telefonuma temmuz ayına kadar her ay yaklaşık 50 TL (diğer aylarda görüşme yapılmadığı halde) fatura geldi. Tamamını 07/07/2014 tarihinde ödeyerek kapatılmasını talep ettim. 10/07/2014 tarihinde kapatılmış olduğunu sonradan öğrendim; hesap kesim tarihinin her ayın 22.günü olduğunu biliyorum.

Dolayısı ile 07/08/2014 tarihli bir fatura ile 50 TL tekrar borçlandırıldım ve ödedim (gecikme faizi değil). Borcu yoktur yazısı ve firmamın bilgilerini portföylerinden çıkartmalarını talep ediyorum. Çünkü her ay bana kafalarına göre fatura kesecekler ve beni mağdur durumda bırakacaklar.

Yasin 1.657 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 28.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön