10 Eylül 2013 #2004570

Vodafone Hat Hiç mi Hiç Çekmiyor!

İstanbul,İzmit ve Gebze de en merkezi yerlerde ne telefon ne internet çekiyor. Bir çok telefon da da denedim. Konuşurken hat kesilirse para iadesi diyorlar da arama yapamıyoruz ki kesilsin. Artık bıkkınlık geldi. Şu kalan 2 aylık taahhüdü kaldırın bizde insan gibi artık başkalarıyla iletişime geçelim. Kaç aydır sabrediyorum ama artık dayanamıyorum gerçekten. Bir iletişime geçme zahmetinde de bulunmadınız. Lütfen artık insanları oyalamayın yok yatırım yapacağız diye. Kaç yıldır kullanıyorum hiçbir şey yaptığı yok Vodafone'un.

Cesur 222 Okunma

Cevaplar

 • Cesur25 Eylül 2013

  Bu mu cevap ? Otomatik mesajlarla uyutun milleti.

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu ,mevcutta planlanan yeni istasyon bulunmadığını, gelecek yatırım planında değerlendirmeye alınacağını ,sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Cesur12 Eylül 2013

  Geri donus nerde?

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön