11 Şubat 2014 #2285849

Vodafone Hat Geçişinden Sonra Fatura Çıkardı!

2013 Aralık itibariyle Vodafone ile geçen sene yapmış olduğum 1 senelik faturalı hat tarife sözleşme taahhüdüm doldu. Taahhüt dolduğu gün bilgi verilmediği gibi 15 gün sonra 60 TL civarında bir fatura çıkarıldı tarafıma, başka borcum olup olmadığını sordum ve en son haliyle fatura bedelini ödeyip hattımın Avea operatörüne geçirilmesi için Avea' ya başvuruda bulundum. Birkaç gün önce elime geçen bir tebligata göre Vodafone 36 TL fatura çıkarmış. Taahhüt bittiğinde farklı bir hatta geçiş yaptığım için herhangi bir ücret ödemem gerektiği bilgisi hiçbir şekilde tarafıma verilmedi. Bu faturanın iptalini talep ediyorum.

Ertan 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 14.02.2014 ve 15.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ertan11 Şubat 2014

    Sayın Vodafone yetkilisi; Bu süre zarfında 15.02.2014 son ödeme olarak belirtilen evrağa istinaden ücreti ödeyip tüketici mahkemesine başvurmamı mı yoksa şu an için beklememi mi önerirsiniz? Çünkü son ödeme günü geçtikten sonra yasal işlem yapılacağı ile ilgili uyarı var gönderilen evrakta.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön