03 Şubat 2014 #2270822

Vodafone Hat Devrim Zamanında Yapılmadı

Adıma ait T** operatörüne hattımı 13 Ocak tarihinde sözleşme imzalayarak 20.01.2014 tarihinde sisteme girilerek Vodafone taşınmasını istedim. Taşıma işlemini yapan Vodafone iş ortağı tarafından 31.01.14 de arandım. İşlemin Turkcell operatörünün evraklardaki eksik/hata gibi nedenlerden dolayı onay vermeyip RED ettiğini ve hattımın taşınmadığı bildirildi.


Durumu T*** operatörüne detaylı olarak yazdım ve REd cevabını onlardan da istedim. Kendileri beni 24 saat geçmeden aradılar ve şikayetimin 366 704 05 dosya numarası ile açıldığını, araştırıldığını ve sonuç olarak Vodafone operatöründen herhangi bir başvurunun kesinlikle olmadığı bildirildi.

Alpay 49 Okunma

Cevaplar

  • Alpay13 Şubat 2014

    şikayete konu olan sorunla ilgili hiç bir yazılı ve sözlü bir görüşmem olmamıştır. Tamamen hayal ürünü bir ifadedir. Şikayetin bile havada kaldığı, geçiştirildiği hatta yeni bir şikayet konusu oluşturulduğu bir durum ortay çıktı. Şaşırdım kaldım ne diyebilirmki.Umarım okuyanlara firma hakkındaki ciddiyet seviyesi iyi bir referans oluşturur.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön