13 Nisan 2013

Vodafone Hat Değişikliği Yapılmadı!

Hattımı geçen hafta Cuma günü Avea dan Vodafone a geçirmek için talimat verdim.Altı gün içerisinde hat değişikliği yapacağı belirtilmiştir. İki gün önce gelen mesaj ile 12.04.2013 saat 01:05 gibi işlemin gerçekleşeceğini belirtilmiştir.

Bugün itibariyle henüz geçiş işlemi yapılmamıştır ve bugün 8. gün. İşimle ilgili ciddi bir sorun yaşamama neden olan bu problemin acilen çözülmesini ve bu sıkıntıları yaşatmanıza karşılık özür mahiyetinde bir karşılık bekliyorum.

Adem 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın aktif konumda olduğu ve sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Adem13 Nisan 2013

    Çözüm üretmiş olmuyorsunuz şu anda...Beni yeterince mağdur ettiniz, kuru kuru halledeceğiz ile olmuyor bu işler...Kusura bakmayın sistemdeki falanca sıkıntıdan dolayı böyle oldu, bir daha böyle bir problem olmayacak mahiyetinde özür dilemeniz lazım.Mağduriyet ettiğiniz içinde hattıma hediye tl vs yüklemeniz gerekmektedir, benim anlayışıma göre... Yoksa yeterince mağdur olduktan sonra benim problemi çözmüşün ne anladım ben bundan... İş yerindeki problem nedeniyle tarafıma ulaşamayan müdür ile yaşadığım problem ne olacak? MAĞDUR ETMEYİN, BU ŞİKAYETLERİ YAZMAYIZ ZATEN,AMA MAĞDUR ETTİ İSENİZ MAKUL ŞEKİLDE ÖZÜR DİLEYİN Kİ, ÖZRÜNÜZ KABUL OLSUN.

  • Vodafone Temsilcisi13 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön