17 Eylül 2013 #2015949

Vodafone Hat Çekmiyor!

Sinop'un Boyabat ilçesi Tırnalı köyü muhtarıyım. Köyümüzde maalesef Vodafone çekmiyor. Bu durumdan çok muzdaribiz. Bu durumu Boyabat'taki Vodafone bayisine defalarca bildirmemize rağmen hiçbir sonuç alamadık. O kadar dilekçe yazdık hiçbir sonuç alamadık. Artık bu soruna bir çare bulmanızı temenni ediyorum, lütfen.

Mustafa 87 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı17 Kasım 2014

  Vodafone'a köyüm ve şahsım adına teşekkür ederim. Artık 1400 rakımlı köyümüzde de telefon hattı çekmektedir. Emeği geçen herkese teşekkür ederim... Kazım ÇAPKIN

 • Mustafa17 Eylül 2013

  -koordinat: 41.635414,35.044683 -Açık adres: Tırnalı Köyü merkez mah. Tırnalı Köy Muhtarlığı No:48 Boyabat/SİNOP -Sinyal seviyesi sıfır. Ezelden beri maalesef hiç çekmiyor telefonlarımız. -Yıllarca hattımız çekmediği için köyde sabit hat kullanıyoruz. Artık bu konuya bir el atarsanız bizi ihya edersiniz. -Ayrıca bu bölgede 4 5 köy daha var vodafone hattı çekmeyen(Başsökü, Kirençukuru, Sarımsak, Kızılcalı, Tatlıcak, Tırnalı). Stratejik bir yere verici konularak bu köylerin mağduriyeti de giderilebilir.

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön