23 Şubat 2013

Vodafone Hat Bozulması!

1-1.5 yıldır kullanmış olduğum hattım sabah uyandığımda bozulmuş bulunmaktadır.Bunun için Vodafone merkezine gittiğimde 12 tl ücret karşılığı yeni hat alabileceğimi belirttiler. Benim bozmadığım bir şey için para ödemek çok farklı bir duygu gerçekten. Evimde Vodafone nerdeyse hiç çekmiyor bile.Vodafone da kayıtlı 2 tane şikayet ve önerim bulunmaktadır sadece bunun için. Bugün bir başka hattımı taşıdım (Gold paket)100 tl lik fatura 350 tl olmuş. Çok parasında değilim Bilgilendirme mesajı atılması gerekirken atmamışlar.Bir mesaj için bile numarasını taşıyabilen birisiyim. Her neyse bu hatta da para ödersem ne kendim nede ailemden 1 tane Vodafone bırakmam bu kadar açık ve net konuşuyorum.

Cemal 726 Okunma

Cevaplar

  • Cemal23 Şubat 2013

    sürekli olarak çekip-çekmeyen hat baz sorunundan dolayı bozulmuş olma olasılığını neden gözardı edip 12 tl karşılığı cep merkezlerinize yönlendiriyorsunuz sizin hatanızın bedelini bizden haksız kazanç etmeye çalışmayın.

  • Vodafone Temsilcisi23 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölge için planlanmakta olan yeni bir baz istasyonu mevcut olduğunu,yeni baz istasyonunun devreye alınmasının ardından kapsama probleminin giderilmesi beklendiğini aktarmak isteriz. Konunun bilgimiz dahilinde olduğunu belirtir, söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Ayrıca;simkart taleplerinizin 12 TL karşılığında Vodafone Cep Merkez lerimizde karşılandığını aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön