04 Eylül 2013 #1993803

Vodafone Hat Aktivasyonunu Gerçekleştiremedi!

23 Ağustos tarihinde şirketimizin yeni bir çalışanı için, yeni bir hat satın aldık. Hattın 2 gün içinde aktive olacağı söylendi. 26 Ağustos tarihinde Vodafone'u aradım. İlgileneceklerini söylediler. 29 Ağustosta tekrar aradım. Kayda ulaşamadıklarını söylediler. Yeni kayıt açtılar ve numarasını verdiler. Kayıt numarası: ( 1- 350 555 *** )


Bugün (4 Eylül) aradığımda şikayetimin henüz açık olduğunu ve en kısa zamanda bana şikayetimle ilgili bana dönüleceğini bildirdiler. 10 günü aşan bir sürede bir hat aktive edilemiyorsa nasıl kaliteden bahsedilebilinir? Bu kadar uzun bir sürede herhangi bir şekilde müşteri bilgilendirilmiyorsa Vodafone kurumsallığını gözden geçirmelidir.

Erhan 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön