12 Şubat 2014 #2289149

Vodafone Hala Para İadem Yapılmadı!

Yaklaşık 2 yıl önce 2012'de kullanmış olduğum Vodafone genç avantaj tarifesi yer almaktaydı.Tarifem her yöne 500 dakika ve her yöne 5000 sms, facebook ve twitter ücretsizdi.Normalde dakikalarım azaldığında % 50 kullandınız % 80 vs vs bilgi sms olarak gelmekteydi.Fakat tarifemin %100 nü ayın 4 itibari ile son bulmuş sms hakkım bitmiş fakat bana cevap ayın 7'si yani 3 gün sonra %100 ün kullandınız diye sms geldi ve buna itiraz ettim haklı bulundum.


Ücret iadem için gerekli evrakları istediler malum her isteyen müşteri temsilcisi eksik bilgi paylaştı. Defalarca faxs çektim ve sürekli külfete girdim. En sonunda ücreti yatırmadılar ve hala bekliyorlar.

Ufuk 33 Okunma

Cevaplar

 • Ufuk18 Mart 2014

  Merhaba, 2012 yılında ki iademin yapıldığı bilgisi paylaşıyor fakat banka ile görüşüyorum banka iadenin olmadığını aktarıyor madem iade oldu dekont bir faxs çekin diyorum onuda yapmıyorlar hele müşteri temsilcileri bir haber.Bir tanesi iade olmayacak diyor bir tanesi iade oldu diyor tekrar araştırıyorum olmadı diyorlar tekrar oldu olmadı gidiyor geliyor.Yetkili adıyla arayan kişi hakaret ediyor .diyorum bir özür borcu yok mu bu vodafone nin yok biz özür dilemeyiz diyor yazıkkkk

 • Ufuk13 Mart 2014

  vodafone ne zaman arayacaksın beni arama gibi bir planın var mı

 • Vodafone Temsilcisi10 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 28.02.2014 ve 06.03.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Ufuk26 Şubat 2014

  hem dönüş sağlamıyorsunuz hemde değerlendir diyorsunuz neyi nasıl değerlendireyim

 • Ufuk26 Şubat 2014

  MAHKEMEYE GÖTÜRDÜM BU İŞİ ARTIK AVUKATLARLA UĞRAŞIRSINIZ YAZIK SİZİN GİBİ FİRMAYA AYIPP

 • Ufuk26 Şubat 2014

  ayıp ya kaç gün oldu bir dönüş bile yok yazıklar olsun hepinize

 • Ufuk17 Şubat 2014

  Dikkate bile alınmadık hala aranmadım olmaz böyle bir firma.

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Ufuk12 Şubat 2014

  Artı bu durum için arıyorum sürekli ters olumsuz tepki alıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön