04 Şubat 2014 #2276106

Vodafone Hala Kara Listeden Çıkarmadı!

2003 yılında Telsim faturalı hat kullandım ve borcunu ödeyip kapattım. Seneler geçti 2011 yılında Vodafone'dan hat almak istedim kara listede gözüküyordum. Durumumun Telsim hattından kaynaklanan olmayan borçla alakalı olduğunu anladım. Vodafone'un yöneticileri ile görüşerek durumumu belirttim ve ne www.telsimbocrumbitsin.com ne de vs. kanallarda borç olup olmadığı kontrol edilerek kara listeden beni alındım ve sonrasına hem bir çok bireysel ve kendi şirketime Vodafone hatlar aldım. Halen aktif halde kullanmaktayım ve bazılarında cihaz taahhüdü bile mevcut.


ve yine gün geldi sene 2014 Telsim yüzünden kara listedeyim. Artık ya çözülsün bu durum yada hatlarımı farklı yere taşıyayım.

Mete 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön