23 Eylül 2013 #2025905

Vodafone Hala Kara Listeden Çıkarmadı!

0542533**** numaralı Vodafone müşterisiyim. Daha önceden ödemediğim bir fatura hakkında kara listeye alındım. Borcumu ödememe rağmen ve 2 defa Vodafone shopda kayıt altına alınmama rağmen ve bende müşteri hizmetlerini aramama rağmen halen kara listeden çıkarılamadım. Vodafone'un ilgisizliğini kınıyorum ve bundan sonra da kimseye tavsiye etmeyeceğim.

Hanifi 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın H******* K****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gerekli müdahalelerin sağlandığı ve sorunun giderildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön