24 Ocak 2014 #2254432

Vodafone Hala Dönüş Yapmadı!

20/01/2014 tarihinde yaptığım şikayet kaydına hala cevap gelmedi. Evrakları tam verdiğimiz halde pasaport kaydı yapılmamıştı. Evraklarımız Telekomünikasyon Kurumu Başkanlığına gönderilmemişti ve kayıt dışı olduğu için tekrar kapanacağını bildiren bir mesaj gelmişti. Bu şikayet kaydım ile ilgili hala bir işlem yapılmadı ve telefonum kapandı. Sanırım bu siteden yapılan şikayetleri de dikkate almıyorlar. Sorunun çözüme ulaştırılmaması da hem cezai hem hukuki hemde tüketici hakları konusunda bir suçtur bilgilerinize Vodafone ailesi.

Sinan 28 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sinan27 Ocak 2014

    YAPTIĞIM ŞİKAYETE HALA CEVAP VERİLMEDİĞİ İÇİN YAPTIĞIM ŞİKAYETE DE HALA CEVAP VERİLMEDİ

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön