15 Mayıs 2013 #1798960

Vodafone Hala Dönüş Yapılmadı!

Kars/Sarıkamış ilçesi Hakem Kuruluna yaptığımız başvurunun sonuç bildirgesinde tarafımıza bilgi verildi.Verilen bilgiye göre, kampanya kapsamında alınan vodem cihazının iadesi ve müteakiben tahsil edilen 150 tl.nin vodafone tarafından iadesine karar verildiği bildirildi.Netice itibariyle konuyla ilgili Vodafone nun, tarafımı arayarak söz konusu işlemin gerçekleştirileceği ifade edilmesine ve söz konusu kararın üzerinden 10 gün geçmesine rağmen tarafımıza Vodafone tarafından herhangi bir bilgi verme işlemi gerçekleştirilmemiştir.Vodafone dan şikayetçiyim...

Zehra 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, iletmiş olduğunuz bildirime istinaden yapılan kontrollerde, söz konusu kurumdan tarafımıza ulaşan bir karar evrağı bulunmadığı tespit edilmiştir. Karar tarafımıza tebliğ edildiğinde gerekli işleyişlerin uygulanacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön