14 Eylül 2013 #2011659

Vodafone Hala Borcum Olduğunu Söylüyor!

541768**** nolu hattımızı iptal ettirmek istedik. Vodafone müşteri hizmetleri bu isteğimizi fatura ödemelerimizi yaptıktan sonra hattımızın iptal edileceğini, başka herhangi bir ödeme yapmayacağımız belirtti. Fatura ödemesini yaptık. Bunun üzerine 3 ay sonra ödenmemiş 3 aylık faturanız bulunmakta yasal takibe başlıyoruz diye aradılar.


Konuyu kendilerine müşteri temsilciniz bu şekilde bilgi verdi kayıtları dinleyin dediğimde önce böyle bir bilgilendirme olmamıştır dediler ama sonra dinlediklerinde hak verdiler ve 3 hattımıza 150 kontör yüklediler. KSK'dan iptal işlemimizi yaptık. Bugün tekrar aranıp 54, 6 TL borcumuzun olduğunu belirttiler.

Filiz 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 27.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Filiz17 Eylül 2013

    şikayetimize ilişkin hiç bir yetkili geri dönüş yapmadı:((

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön