25 Ocak 2014 #2255534

Vodafone Haksızlık Yapıyor!

1996'dan bu yana Vodafone hattım var.Geçenlerde kampanya dahilinde tablet bilgisayar almak istedim,son 6 ayda bazı ödemeler düzensiz diye kampanyadan yararlanamadım. Şimdi; düzensiz dediğiniz ödemelerden hangisini alamadınız,(faiziyle ödedim)18 yıldır sizdeyim,2 hattım var,size şimdiye değin dünya kadar para ödedim ve hala sizdeyim. Karşılığında bunu mu hak ettim? Ay sonu tarifem bitiyor ve başka operatöre geçeceğim. Unutmayın parayı bizden kazanıyorsunuz.

Ekrem 54 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem29 Ocak 2014

    evet görüşmemizde sizden ayrılacağımı belittim.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön