09 Ağustos 2014

Vodafone Haksız Yurtdışı İnternet Ücretlendirmesi Yhaptı.

Temmuzda Litvanya'dayken Vodafone'dan cep telefonuma gelen "internet kullanım ücretiniz 100 TL'yi aşmıştır" uyarısıyla yurt dışında telefonumun hücresel veri ayarlarını kapatmam gerektiğini anlamış bulunmaktayım. Hücresel veriyi o an kapattığım halde 290 TL fatura ödedim. İnsanları tuzağa düşürmek için sonuna kadar bekleyen ve ondan sonra sembolik bir mesaj gönderen Vodafone'u kınıyorum. Hücresel verinin açık olduğunu en baştan bildirerek uygun bir internet paketi almamı sağlama sorumluluğu olan operatörün bunu belli bir ücretten sonra bildirmesi çok manidar. Hattımı farklı bir operatöre taşıyacağım çünkü müşteri hizmetleri bu konudaki şikayetimle ilgili form dahi doldurmadı.

Canan 1.309 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 12.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön