11 Şubat 2014 #2288655

Vodafone Haksız Yüksek Faturalandırma Yapıyor

Vodafone GSM firmasına Avea'dan geçiş yaparak 9 ay önce geçtim. 35 TL'lik tarifeyi seçtim. 10 TL'lik de internet tarifesi seçtim. Ancak bu 10 TL'lik tarife üzerinden sık sık abartılı faturalar göndermeye başladılar. Bunun üzerine ivedik Caddesi Yenimahalle /Ankara'daki yetkili bayiye giderek nüfus cüzdanımla başvurdum ve internet kısmını iptal ettirdim ve bir daha kullanmadım.


Vodafone bu ayda olduğu gibi 69 TL'lik fatura gönderdiler. Müşteri yetkilisini aradığımda ise internet kullandığımı belirttiler. Aylardır kapalı olan internetim nedense faturaya sebep kılındı. İlk fırsatta Vodafone'den ayrılacağım.

Nevin 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 12.02.2014 ve 13.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön